Gündüz Trafo

+90 (232) 376 76 80

Kalite Politikası

Değerlerimiz İçin, İnsana Değer Veriyoruz.
Kalite Politikası

Kalite ve Güven

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt ederiz.

Kalite Politikamız

Gündüz Trafo hedeflerini gerçekleştirmek için, tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve paylaşımcı olarak, gerçekleştirdiği üretimleriyle sürekli kendini yenilerken, sahip olduğu şirket değerlerini ve ruhunu koruyan bir dünya şirketi olacaktır.

Üstün Kalite Standartlarına Uygunluk

Firmamız, ürün ve hizmetlerimizi en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretmeyi taahhüt eder. Bu sayede müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunarız.

Kaliteli Tedarik Zinciri

Kaliteli ürünler üretmek için kaliteli tedarik zinciri önemlidir. Gündüz Trafo olarak, tedarikçilerimizi seçerken ve işbirliği yaparken aynı yüksek kalite standartlarına bağlı kalırız.

Çevre Duyarlılığı

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle, üretim süreçlerimizi çevre dostu bir şekilde yönetiriz ve çevresel etkileri minimize etmeye çalışırız.

Sürekli İlerleme ve Teknoloji Takibi

Teknoloji hızla gelişiyor ve Gündüz Trafo olarak bu gelişmelere ayak uydurmayı hedefleriz. Yönetim sistemimizde, kalitede ve teknolojide daima ileriye gitmek için çağın gerekliliklerini sürekli takip ederiz.

Sürekli İyileştirme

Sürekli olarak iş süreçlerimizi gözden geçirir, değerlendirir ve iyileştirme fırsatlarını belirleyerek kalitemizi artırmayı amaçlarız.

Standartlara Uyum

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına tam uyum sağlamak için sürekli çaba sarf ederiz. Bu standartlar doğrultusunda üretim ve hizmet kalitemizi güvence altına alırız.

Ekip Çalışması

Ekip çalışmasını teşvik eder, çalışanlarımızın katılımını ve katkısını değerli kılarız. Her seviyedeki çalışanın kalite sorumluluğunu taşıdığı bir ortam oluşturarak işbirliği ve iletişimi güçlendiririz.

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın yetkinliklerini artırmak için sürekli eğitim ve gelişim fırsatları sağlarız. Bu, kalite standartlarına uyumu güçlendirir ve personelimizin profesyonel gelişimini destekler.

Çevre ve Sosyal Sorumluluk

Çevre dostu üretim yöntemlerini benimser ve topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba gösteririz. Sürdürülebilirliği ön planda tutarak çevresel etkimizi en aza indirmeyi hedefleriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gelecek Nesillere Yaşanabilir Bir Dünya Bırakalım...

Gündüz Trafo olarak, enerji çözümlerindeki liderliğimizi “Doğaya Saygı, Geleceğe Taahhüt” ilkesiyle birleştiriyoruz.

Kişiye Özel Üretim

İhtiyaçlarınıza özel transformatör, regülatör, redresör ve diğer ürünlerimizi tasarlamak ve üretmek için buradayız. Size özel çözümler sunarak enerji ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Yüksek Kalite Ürünler

Özel üretim ürünlerimiz yüksek kalitede ve güvenilirdir. Endüstri standartlarını aşan ürünler sunuyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Deneyimli ve uzman bir ekibimiz, size özel çözümler sunmak için burada. İhtiyaçlarınıza uygun enerji çözümleri tasarlamak ve uygulamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Size özel hizmet vermek için buradayız.

Gündüz Trafo’yu seçerek, kişiye özel üretim, kalite ve profesyonellikle bir araya gelen bir çözüm ortağına sahip olacaksınız. Geleceğe güvenle yürümek için bizimle iletişime geçin.
Bize Yazın

Üretim hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.