Gündüz Trafo

+90 (232) 376 76 80

İ. K. Politikası

Değerlerimiz İçin, İnsana Değer Veriyoruz.
İnsan Kaynakları

Değerlerimiz İçin, İnsana Değer Veriyoruz.

Gündüz Trafo, İnsan Kaynakları Politikasıyla çalışanlarına değer veren, çeşitliliği destekleyen ve adil bir iş ortamı sağlamayı hedefleyen bir strateji izler. İşe alım ve yetenek yönetiminde şeffaf ve adil bir yaklaşım benimser, çalışanlarının sürekli gelişimini destekler ve içsel yetenekleri teşvik eder. Performans değerlendirme ve geri bildirim süreçleriyle çalışanların güçlü yönlerini belirler ve gelişim alanlarını destekler. Eğitim ve gelişim programlarıyla çalışanlarının yetkinliklerini artırmayı hedefler ve iş sağlığı, güvenliği konularında etkili politikalar uygular. İş ahlakına saygı gösterir, sosyal sorumluluklarına duyarlılıkla yaklaşır ve ayrılan çalışanlarına saygılı bir ayrılık süreci sunar. Gündüz Trafo, çalışanlarını değerli hissettirerek, etik değerlere saygılı bir çalışma ortamı oluşturmayı ve birlikte başarıya ulaşmayı amaçlar.

Gündüz Trafo İnsan Kaynakları Politikası

Gündüz Trafo İnsan Kaynakları olarak, değerlerimiz doğrultusunda ilerlemeye ve gelişmeye odaklıyız. İş sağlığı ve güvenliği politikalarına uygun hareket ederken, çevre ve hayvan dostu yaklaşımımızı da pekiştiriyoruz. “Değerlerimiz İçin, İnsana Değer Veriyoruz” sloganımız ile bu taahhüdümüzü vurguluyoruz.

Değer Merkezli Yaklaşım

Gündüz Trafo'da her çalışanın önemi büyük. İnsan kaynaklarımızı, çalışanlarımızın yeteneklerini ve potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaya yönelik bir değer olarak görüyoruz.

İşbirliği ve Saygı

Çalışma ortamımızda işbirliği ve saygıya dayalı bir atmosfer yaratmayı hedefliyoruz. Bu, çalışanlar arasında güven, saygı ve dayanışmayı teşvik ederken, huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.

Şeffaflık ve Eşitlik

İş politikalarımızın şeffaf ve açık bir şekilde iletilmesini ve uygulanmasını önemsiyoruz. Aynı zamanda yasal ve mevzuat şartlarına tam olarak uymakla birlikte, eşitlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz.

Sürekli Gelişim

Gündüz Trafo'da doğru pozisyona doğru çalışan eşleşmesini sağlamak için sürekli gelişim ilkesine inanıyoruz. İnsan kaynakları alanındaki eğitimlerle, çalışanlarımızın yeteneklerini ve bilgilerini güncel tutmaya çalışıyoruz.

 • Gündüz Trafo bünyesindeki her çalışanın öneminin bilmek ve vurgulamak,
 • Gündüz Trafo çalışanlarının birbirlerine güvendiği, saygı duyduğu yardımlaştığı ve huzurlu çalıştığı bir ortam yaratmak,
 • Şeffaf ve açık bir politika ile her türlü uygulamanın herkes tarafından bilip özümsenmesini sağlamak,
 • Yasal ve mevzuat şartlara uymak, Her anlamda ve her durumda eşitlikçi yaklaşım benimsemek,
 • Doğru pozisyona doğru çalışan eşleşmesini gerçekleştirmek,
 • Gündüz Trafo değerlerini çalışanlara aktararak “Gündüz Trafo Kültürü’nü” pekiştirmek,
 • İK değerlerimiz doğrultusunda her zaman ilerlemeye ve gelişmeye yönelik eğitimler düzenlemek,
 • Dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek firmamıza uyarlamak ve sürekli gelişimi beslemek,
 • Çözüm odaklı olmak ve bunu her birime yaymak, İnsan kaynakları sürecini çağdaş ölçütlere göre ölçmek ve değerlendirme,
 • İSG politikalarına ve Kalite politikalarına uygun, aynı zamanda bu politikaları destekler tutum sergilemek,
 • Çevre ve hayvan dostu yaklaşımımızı pekiştirmektir.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gelecek Nesillere Yaşanabilir Bir Dünya Bırakalım...

Gündüz Trafo olarak, enerji çözümlerindeki liderliğimizi “Doğaya Saygı, Geleceğe Taahhüt” ilkesiyle birleştiriyoruz.

Kişiye Özel Üretim

İhtiyaçlarınıza özel transformatör, regülatör, redresör ve diğer ürünlerimizi tasarlamak ve üretmek için buradayız. Size özel çözümler sunarak enerji ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Yüksek Kalite Ürünler

Özel üretim ürünlerimiz yüksek kalitede ve güvenilirdir. Endüstri standartlarını aşan ürünler sunuyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Deneyimli ve uzman bir ekibimiz, size özel çözümler sunmak için burada. İhtiyaçlarınıza uygun enerji çözümleri tasarlamak ve uygulamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Size özel hizmet vermek için buradayız.

Gündüz Trafo’yu seçerek, kişiye özel üretim, kalite ve profesyonellikle bir araya gelen bir çözüm ortağına sahip olacaksınız. Geleceğe güvenle yürümek için bizimle iletişime geçin.
Bize Yazın

Üretim hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.